England Youth Fencing Championships - U15 Boys Epee
Hertfordshire Sports Village
19 June 2016
********************************************************************

      Tableau of 64

 ROACH Tarriq  Brixton
       ROACH Tarriq
64         
         ROACH Tarriq
33   TORKY Omar  Millfield       15/8
       LINGAJOTHY Malvin  
32   LINGAJOTHY Malvin  Unattached     15/1  
           ROACH Tarriq
17   GAUGER Noah  Swindon Touche         15/8
       GAUGER Noah    
48   SIMPSON George  Unattached     15/6    
         GAUGER Noah  
49   MAY Oscar  Newcastle       15/14  
       MAY Oscar    
16   JEAL James  Wingerworth     15/14    
             ROACH Tarriq
 MAY Toby  Newcastle           15/9
       MAY Toby      
56               
         BASTON-HALL Harry    
41   WILLIAMS Rhys  Unattached       15/14    
       BASTON-HALL Harry      
24   BASTON-HALL Harry  Abingdon     14/8      
           WILLCOX Joshua  
25   FOSKETT Alexandre  Escrime Academy         15/5  
       FOSKETT Alexandre      
40   TOON Will  Kimberly Fc     15/12      
         WILLCOX Joshua    
57            15/9    
       WILLCOX Joshua      
 WILLCOX Joshua  Knightsbridge          
               ROACH Tarriq
 SROKA Patryk  Mansfield             15/11
       SROKA Patryk        
60                 
         SROKA Patryk      
37   CAISLEY Archie  Newcastle       15/12      
       JONES Aidan        
28   JONES Aidan  Redhill & Reigate     15/13        
           FOULSHAM Jacob    
21   FOULSHAM Jacob  Redhill & Reigate         15/14    
       FOULSHAM Jacob        
44   CHAMBERS Benjamin  Dream Fencing     15/4        
         FOULSHAM Jacob      
53            15/12      
       KEW Ethan        
12   KEW Ethan  Redhill & Reigate            
             FOULSHAM Jacob  
13   PANAYOTOV Chavdar  Kings Recreation Centre           15/9  
       PANAYOTOV Chavdar        
52                 
         PANAYOTOV Chavdar      
45   NAGELKERKE Benjamin  Brentwood School       15/9      
       JOHANSSON Hjalmar        
20   JOHANSSON Hjalmar  The Kings School     15/8        
           PANAYOTOV Chavdar    
29   JACKSON Sam  The Kings School         15/7    
       EVGENEV Mark        
36   EVGENEV Mark  Chelsea     15/8        
         PALLUD Matthieu      
61            9/7      
       PALLUD Matthieu        
 PALLUD Matthieu  Escrime Academy            
                 ROACH Tarriq
 MACPHERSON Steven  Bexley               15/9
       MACPHERSON Steven        
62                 
         MACLENNAN James      
35   MACLENNAN James  Abingdon       15/14      
       MACLENNAN James        
30   ATKINSON Owen  Laszlo     15/14        
           BROWN Sebastien    
19   TRUUVERT Alexander  Haverstock         15/10    
       TRUUVERT Alexander        
46   HERBERT Owain  Plymouth     15/7        
         BROWN Sebastien      
51            15/11      
       BROWN Sebastien        
14   BROWN Sebastien  Escrime Academy            
             HINWOOD James  
11   CASTEJON Davide  Escrime Academy           15/11  
       CASTEJON Davide        
54                 
         CASTEJON Davide      
43   TANT Refe  Activ8       15/6      
       JAMES Alex        
22   JAMES Alex  Much Wenlock     15/7        
           HINWOOD James    
27   OSBORNE William  Stourport         15/14    
       OSBORNE William        
38   MCVEIGH Conor  Kenilworth Sword     15/9        
         HINWOOD James      
59            15/12      
       HINWOOD James        
 HINWOOD James  Shrewsbury            
               ANDREWS Benjamin
 GIBSON Harry  Northwich             15/7
       GIBSON Harry      
58               
         GIBSON Harry    
39   COULSON William  Plymouth       15/4    
       TOOGOOD Luke      
26   TOOGOOD Luke  Activ8     15/8      
           GIBSON Harry  
23   LANDOLFI Alfonso  Escrime Winchester         15/12  
       COUCHMAN Harry      
42   COUCHMAN Harry  Redhill & Reigate     15/13      
         ASHFORTH Myles    
55            15/7    
       ASHFORTH Myles      
10   ASHFORTH Myles  Colchester & District          
             ANDREWS Benjamin
15   SIIA Cosmin-Florin  Skipton           15/5
       SIIA Cosmin-Florin    
50   DRIVER William  Plymouth     15/11    
         SIIA Cosmin-Florin  
47   SARAN Tom  Whitgift       15/1  
       LYNN Ellis    
18   LYNN Ellis  Activ8     15/9    
           ANDREWS Benjamin
31   MOORE Peter  Dacorum         15/1
       MOORE Peter  
34   HOWARD-HIGGINS Bertie  Millfield     12/7  
         ANDREWS Benjamin
63            15/3
       ANDREWS Benjamin
 ANDREWS Benjamin  Plymouth    

 
Document Engarde - 22/06/2016 00:42:30