England Youth Fencing Championships - U13 Girls Epee
Hertfordshire Sports Village
19 June 2016
********************************************************************

Ranking at the end of the poules

 Rank   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   CHENNELLS   Poppy      NEWCASTLE   5/5   12   20   qualifier 
 2   BLACK   Abagael      PLYMOUTH   5/6   19   26   qualifier 
 3   KRZYZANIAK   Patrycja      CHELSEA   5/6   15   29   qualifier 
 4   SUMMERS   Isabella      REDHILL & REIGATE   5/6   15   26   qualifier 
 5   BROWN   Lily      PLYMOUTH   5/6   8   27   qualifier 
 6   CHUNG-HALPERN   Gizella      CHELSEA   4/5   12   24   qualifier 
 7   MA   Christy      UNATTACHED   4/5   10   23   qualifier 
 8   CARON   Julia      CHELSEA   4/5   10   22   qualifier 
 9   RESTON   Eva      ALDERSHOT   4/5   8   23   qualifier 
 10   PEDLER   Erin      BRIXTON   4/5   8   20   qualifier 
 11   BULMAN   Imogen      ALDERSHOT   3/4   9   19   qualifier 
 12   HADALIN   Henriette      SALLE HADALIN   3/4   3   16   qualifier 
 13   CRAWFORD-BRUNT   Maria      QUEENS GATE SCHOOL   4/6   6   24   qualifier 
 14   HOSSAIN   Sofia      KCSWHS   4/6   5   23   qualifier 
 15   GOLDEN   Eve      NEWCASTLE   3/5   7   20   qualifier 
 16   SELVAGGI   Ludovica      CHELSEA   3/5   4   22   qualifier 
 17   JACKSON   Ellie      SKIPTON   3/5   3   20   qualifier 
 18   MADGWICK   Lily      DREAM   3/5   2   18   qualifier 
 19   KALIMTGIS   Sophia      KNIGHTSBRIDGE   2/4   2   16   qualifier 
 20   LOUIS   Josephine      KNIGHTSBRIDGE   3/6   -10   14   qualifier 
 21   SHAHENSHAN   Charlotte      KNIGHTSBRIDGE   2/5   -2   14   qualifier 
 22   MCCOY   Olivia      QUEENS GATE SCHOOL   2/5   -5   15   qualifier 
 23   AL-QASSAB   Pascha      ALDERSHOT   2/6   0   21   qualifier 
 24   DOWNER   Isabella      ST BENEDICTS   2/6   -5   20   qualifier 
 25   JONES   Befreen      HYMERS   2/6   -6   21   qualifier 
 26   BARON   Maya      CHELSEA   2/6   -8   19   qualifier 
 27   PATTON   Esme      BRIXTON   2/6   -10   16   qualifier 
 28   MOORE   Milly      BRIXTON   1/4   -6   12   qualifier 
 29   PIERRE   Josephine      CHELSEA   1/4   -8   11   qualifier 
 30   BOURRETTE   Eugenie      ESCRIME ACADEMY   1/5   -3   19   qualifier 
 31   BOUCHER-ROWE   Sarah      WYCOMBE ABBEY SCH   1/5   -4   15   qualifier 
 32   LIBERTINY   Zsofia      NORTHAMPTON   1/5   -9   13   qualifier 
 33   STRICKLAND   Mia      LONDON FENCING   1/5   -13   10   qualifier 
 34   STEPHENS-DUNN   Freya      OUNDLE PETERBOROUGH   1/6   -7   20   qualifier 
 35   NOSWORTHY   Evie      BRIXTON   0/5   -20   5   qualifier 
 35   LIVESLEY   Kathryn      WELLINGTON SWORDS   0/5   -20   5   qualifier 
 37   CAMERON   Freya      GUILDFORD   0/6   -22   8   qualifier 

 
Document Engarde - 22/06/2016 00:45:43