England Youth Fencing Championships - U13 Boys Epee
Hertfordshire Sports Village
18 June 2017
********************************************************************

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Licence   Country   Club 
 1   BROOKE   Alec   118351      KNIGHTSBRIDGE 
 2   MIRICA   Florin   130494      LEON PAUL 
 3   RAMSEY   Galeh   128018      TRURO 
 3   SCOTT PAYNE   Edward   121087      SWINDON 
 5   KAMSTRA   Leo   121393      COBHAM 
 6   TAIWO-WILLIAMS   Louis   128509      WINGERWORTH 
 7   BODEREAU   Luca   128622      BRIXTON 
 8   GREEN   Jem   133638      FOUR OF CLUBS 
 9   BIANCHI   Niccolo   124827      CHELSEA 
 10   PURVES LIDDELLE   James   130339      NEWCASTLE 
 11   ROBBINS   Charlie   121066      SWINDON 
 12   KEW   Liam   124435      REDHILL & REIGATE 
 13   CUPPER   Alexander   116641      MILLFIELD 
 14   CAREY-EVANS   Daniel   133938      OUNDLE 
 15   WHEELER   Christopher   130604      LUSO ACADEMY 
 16   MARDIN   Altan   124704      KNIGHTSBRIDGE 
 17   COURTNEY   Jack   121800      BATH SWORD 
 18   LIM   Li Leo   127009      ZFW 
 19   PERKINS   David   132476      REDHILL & REIGATE 
 20   HUCKLE   Benjamin   119886      MILLFIELD 
 21   EDGECLIFFE-JOHNSON   Frederick   123415      ALDERSHOT 
 22   DEGORCE   Raphael   124973      ESCRIME ACADEMY 
 23   TUCKER   William   131966      LUSO ACADEMY 
 24   CALATAYUD   Peter   135298      COLCHESTER & DISTRICT 
 25   GODFREY   Lucas   135305      ACTIV8 
 26   STRICKLAND   Luca   131968      CHELSEA 
 27   REDDY   Rohan   126358      HYMERS 
 28   BROGAN   Finlay   127644      ROYAL TUNBRIDGE WELLS 
 29   NORMAN   Thomas   135309      SOUTHAMPTON 
 30   SEED   Hal   125573      DILETTANTE 
 31   RICHARDS   Henry   133119      MALVERN HILLS 
 32   KEEN   Oliver   134051      REDHILL & REIGATE 
 33   PRATLEY   Aedyn   128947      SALLE ETON 
 34   TEALE   Ethan   121960      SWINDON 
 35   MIN   Marcus   133853      CHELSEA 
 36   MEYER   Paul   127490      ESCRIME ACADEMY 
 37   NICHOLAS   Thomas   129248      CHELSEA 
 38   PALANO   Davide   128866      ESCRIME ACADEMY 
 39   LYNN   Cooper   131847      ACTIV8 
 40   PARMAR   Joe   124550      REDHILL & REIGATE 
 41   HOLMES   Oliver   130368      SKIPTON 
 42   PAYTON   Leon   125696      PLYMOUTH 
 43   TAYLOR   Adam   128321      SALLE HADALIN 
 44   BUTLER   Alex   134272      SOUTHAMPTON 
 45   HARLEY   Nathan   134405      REDHILL & REIGATE 
 46   HOLLINGBERY   James   126464      DACORUM 
 47   HARCOURT   Oliver   136314      MANSFIELD 
 48   HARLEY   Daniel   128956      PLYMOUTH 
 49   KEITA   Ishmael   136539      ESCRIME ACADEMY 

 
Document Engarde - 18/06/2017 18:04:57