England Youth Fencing Championships - U13 Boys Epee
Hertfordshire Sports Village
17 June 2018
********************************************************************

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Licence   Country   Club 
 1   BROOKE   Alec   118351      KNIGHTSBRIDGE 
 2   PIETROBELLI   Giacomo   137182      UNATTACHED 
 3   KEW   Liam   124435      REDHILL & REIGATE 
 3   RAMSEY   Galeh   128018      TRURO 
 5   CAMPBELL-OKOLO   Omari   132455      LEON PAUL 
 6   SAXON   Oscar   137790      ACTIV8 
 7   ZAKREVSKY   Daniel   129237      CHELSEA 
 8   LESLIE   Jacob   127939      BRENTWOOD SCHOOL 
 9   BELL   Alfie   121074      LASZLO 
 10   CULLINANE   Jonathan   135089      CENTRAL LONDON 
 11   BEAUTYMAN   Cador   127366      KNIGHTSBRIDGE 
 12   PERKINS   David   132476      REDHILL & REIGATE 
 13   GORYN   Noah   132331      BATH SWORD 
 14   ZHU   Cheney   137003      DREAM 
 15   STRICKLAND   Luca   131968      CHELSEA 
 16   INGER FLECKER   Robin   128324      BATH SWORD 
 17   BARRETT-HAY   Tai   122277      BRIXTON 
 18   GODFREY   Lucas   135305      ACTIV8 
 19   TREBY   Kynan   134847      ACTIV8 
 20   PALAMAR   Maksymilian   132981      MANSFIELD 
 21   POS   Theo   130771      CENTRAL LONDON 
 22   HARLEY   Daniel   128956      PLYMOUTH 
 23   NORMAN   Thomas   135309      SOUTHAMPTON 
 24   PALANO   Davide   128866      ESCRIME ACADEMY 
 25   ROSELLI   Lorenzo   129988      KNIGHTSBRIDGE 
 26   AMOR   Jack   134588      MILLFIELD 
 27   BIANCHI   Niccolo   124827      CHELSEA 
 28   FARAGO   Bence Botond   135691      LUSO ACADEMY 
 29   LEAVESLEY   William   127639      WINGERWORTH 
 30   ABERDEEN   Toby   127729      NEWCASTLE 
 31   RICHARDS   Henry   133119      MALVERN HILLS 
 32   GLOUX   Oscar   138302      WHITGIFT SCHOOL 
 33   WALMSLEY   Oliver   130352      FOUR OF CLUBS 
 34   ZORZI   Luca   136357      KNIGHTSBRIDGE 
 35   FITZGERALD   Zac   129215      SWINDON 
 36   PATHMANATHAN   Kavinan   138396      BRENTWOOD SCHOOL 
 37   NICHOLAS   Thomas   129248      CHELSEA 
 38   BOYAROV   Artyom   138022      WHITGIFT SCHOOL 
 39   ANDERSON   Calum   138387      BRENTWOOD SCHOOL 
 40   HOLMES   Oliver   130368      SKIPTON 
 41   LEONARD   Jack   138581      BRENTWOOD SCHOOL 
 42   HOLLINGBERY   James   126464      DACORUM 
 42   JACKSON   Patrick   138004      MILLFIELD 
 44   BEWLEY   Joel   138173      BRIXTON 
 45   SLUJA   Sebastian   132946      MANSFIELD 
 46   CUZME RIGO   Juan Antonio   137240      ESCRIME ACADEMY 
 47   COKER   Eden   128438      BRIXTON 
 48   HARMES   Leon   136896      MILLFIELD 
 49   BURWELL   Jamie   135868      REDHILL & REIGATE 
 50   HARLEY   Nathan   134405      REDHILL & REIGATE 
 51   SMITH   Grayson   138714      SOUTHAMPTON 
 52   LLESHI   Kristofer   137988      LOUGHTON 
 53   GOLANOWSKI   Oliver   132959      MANSFIELD 
 54   KEEN   Oliver   134051      REDHILL & REIGATE 
 55   DYSON   Thomas   136127      LUSO ACADEMY 
 56   BELL   Connor   138699      ACTIV8 
 57   ALRIFAI   Harris   139543      CENTRAL LONDON 

 
Document Engarde - 17/06/2018 15:49:58