England Youth Fencing Championships - U13 Boys Epee
Hertfordshire Sports Village
17 June 2018
********************************************************************

      Tableau of 64

 RAMSEY Galeh  Truro
       RAMSEY Galeh
64         
         RAMSEY Galeh
33   LEAVESLEY William  Wingerworth       10/0
       LEAVESLEY William  
32   PATHMANATHAN Kavinan  Brentwood School     10/9  
           RAMSEY Galeh
17   GODFREY Lucas  Activ8         10/4
       GODFREY Lucas    
48   HARMES Leon  Millfield     10/2    
         STRICKLAND Luca  
49   BURWELL Jamie  Redhill & Reigate       10/9  
       STRICKLAND Luca    
16   STRICKLAND Luca  Chelsea     10/0    
             RAMSEY Galeh
 ZAKREVSKY Daniel  Chelsea           10/2
       ZAKREVSKY Daniel      
56   BELL Connor  Activ8     10/0      
         ZAKREVSKY Daniel    
41   LEONARD Jack  Brentwood School       10/3    
       PALANO Davide      
24   PALANO Davide  Escrime Academy     10/6      
           ZAKREVSKY Daniel  
25   WALMSLEY Oliver  Four Of Clubs        by abandonment  
       GLOUX Oscar      
40   GLOUX Oscar  Whitgift School     10/7      
         CULLINANE Jonathan    
57   ALRIFAI Harris  Central London       10/7    
       CULLINANE Jonathan      
 CULLINANE Jonathan  Central London     10/3      
               PIETROBELLI Giacomo
 PIETROBELLI Giacomo  Unattached             10/5
       PIETROBELLI Giacomo        
60                 
         PIETROBELLI Giacomo      
37   ANDERSON Calum  Brentwood School       10/2      
       AMOR Jack        
28   AMOR Jack  Millfield     7/6        
           PIETROBELLI Giacomo    
21   HARLEY Daniel  Plymouth         10/3    
       HARLEY Daniel        
44   BEWLEY Joel  Brixton     10/3        
         BEAUTYMAN Cador      
53   GOLANOWSKI Oliver  Mansfield       10/7      
       BEAUTYMAN Cador        
12   BEAUTYMAN Cador  Knightsbridge     10/5        
             PIETROBELLI Giacomo  
13   PERKINS David  Redhill & Reigate           10/4  
       PERKINS David        
52   LLESHI Kristofer  Loughton     10/1        
         PERKINS David      
45   SLUJA Sebastian  Mansfield       10/5      
       POS Theo        
20   POS Theo  Central London     10/7        
           CAMPBELL-OKOLO Omari    
29   BIANCHI Niccolo  Chelsea         10/5    
       BIANCHI Niccolo        
36   BOYAROV Artyom  Whitgift School     10/6        
         CAMPBELL-OKOLO Omari      
61            10/7      
       CAMPBELL-OKOLO Omari        
 CAMPBELL-OKOLO Omari  Leon Paul            
                 BROOKE Alec
 BROOKE Alec  Knightsbridge               10/7
       BROOKE Alec        
62                 
         BROOKE Alec      
35   ABERDEEN Toby  Newcastle       10/1      
       ABERDEEN Toby        
30   FITZGERALD Zac  Swindon     10/5        
           BROOKE Alec    
19   PALAMAR Maksymilian  Mansfield         8/5    
       PALAMAR Maksymilian        
46   CUZME RIGO Juan Antonio  Escrime Academy     6/1        
         GORYN Noah      
51   SMITH Grayson  Southampton       10/6      
       GORYN Noah        
14   GORYN Noah  Bath Sword     10/5        
             BROOKE Alec  
11   LESLIE Jacob  Brentwood School           10/2  
       LESLIE Jacob        
54   KEEN Oliver  Redhill & Reigate     10/5        
         LESLIE Jacob      
43   HOLLINGBERY James  Dacorum       10/1      
       NORMAN Thomas        
22   NORMAN Thomas  Southampton     10/2        
           LESLIE Jacob    
27   ZORZI Luca  Knightsbridge         10/8    
       RICHARDS Henry        
38   RICHARDS Henry  Malvern Hills     7/6        
         BELL Alfie      
59            10/8      
       BELL Alfie        
 BELL Alfie  Laszlo            
               BROOKE Alec
 SAXON Oscar  Activ8             10/3
       SAXON Oscar      
58               
         SAXON Oscar    
39   HOLMES Oliver  Skipton       7/4    
       ROSELLI Lorenzo      
26   ROSELLI Lorenzo  Knightsbridge     10/8      
           SAXON Oscar  
23   INGER FLECKER Robin  Bath Sword         8/4  
       INGER FLECKER Robin      
42   JACKSON Patrick  Millfield     9/4      
         INGER FLECKER Robin    
55   DYSON Thomas  Luso Academy       10/6    
       BARRETT-HAY Tai      
10   BARRETT-HAY Tai  Brixton     10/6      
             KEW Liam
15   ZHU Cheney  Dream           10/2
       ZHU Cheney    
50   HARLEY Nathan  Redhill & Reigate     10/8    
         ZHU Cheney  
47   COKER Eden  Brixton       10/4  
       TREBY Kynan    
18   TREBY Kynan  Activ8     10/5    
           KEW Liam
31   FARAGO Bence Botond  Luso Academy         10/8
       FARAGO Bence Botond  
34   NICHOLAS Thomas  Chelsea     10/6  
         KEW Liam
63            10/2
       KEW Liam
 KEW Liam  Redhill & Reigate    

 
Document Engarde - 17/06/2018 15:50:58